Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern | Yarn Dyed, Solid color |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Style | Sporty |
| scenarios | running sports, fitness equipment |
| Towel size | 40*80cm |
| keyword 1 | Naturehike Quick Dry Towel |
| keyword 2 | Strong Absorbent Towel |
| keyword3 | Beach Towel |
| keyword4 | Swimming Towel |
| keyword5 | Gym Wipe sweat Towel |
Instock
There are no reviews yet.