Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | DS789ZUAN |
| Level Of Practice | Professional |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | Synthetic |
| Insole Material | BONDED LEATHER |
| Upper Material | Suede |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Ballroom/Latin Shoes |
| Decorations | Rhinestone |
| Closure Type | ZIP |
| Outsole Material | soft sole |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | SWDZM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | ADULT |
| Black Dancing Shoes | Ballroom Dance Shoes |
| Dance Shoes | Latin shoes |
| Dancing Shoes for Woman | Latin Dance Shoes |
| Latin Dance Shoes | High heel Dance Shoes |
| Women dance shoes | Dance shoes Ladies |
| adult dance shoes | rhinestone Dance Shoes |
Instock
There are no reviews yet.