Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 74127-885-35 |
| Release Date | spring2019 |
| Level Of Practice | Professional |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | PU |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Heel Type | Spike Heels |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Ballroom/Latin Shoes |
| Decorations | Glitter |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | TangDuoYa |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | ADULT |
| 1 | zapatos plateados mujer |
| 2 | ladies dance shoes ballroom |
| 3 | zapatos de baile latino mujer |
| 4 | tango dance shoes women |
| 5 | silver shoes women |
| 6 | zapatos de baile latino mujer |
| 7 | dancing shoes for women heels |
| 8 | salsa dance shoes women |
| date | 4.3 |
| 9 | zapatos de baile latino para mujer |
| 0 | latin dance shoes for women |
| 01 | Dance shoes |
Instock
There are no reviews yet.