Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 8015S-T027 |
| Release Date | spring2019 |
| Level Of Practice | Professional |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | PVC |
| Insole Material | Latex Foam |
| Upper Material | PVC |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Dance Sneakers |
| Decorations | None |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | Leecabe |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Department Name | ADULT |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
Instock
There are no reviews yet.