Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | T6226C-LGL |
| Release Date | spring2019 |
| Level Of Practice | Professional |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | Genuine leather |
| Insole Material | Latex Foam |
| Upper Material | Genuine leather |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Tango/Flamenco shoes |
| Decorations | Buckle |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | Genuine leather |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | SYJXMARSHA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangxi |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.