Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Level Of Practice | Professional |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | Synthetic |
| Insole Material | BONDED LEATHER |
| Upper Material | Satin |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | Low (3/4" to 1 1/2") |
| Dance Shoe Type | Ballroom/Latin Shoes |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | soft sole |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | DKZSYIM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | ADULT |
| Latin dance shoes | dancing shoes |
| salsa dance shoes | dance shoes girls |
| Tango dance shoes | Children dance shoes |
| Kis dance shoes | dance shoes ladies |
| women dance shoes | Ballroom dance shoes |
| dancing shoes girls | low heel dance shoes |
| Performance dance shoes | Competition dance shoes |
Instock
There are no reviews yet.