Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 6 cm |
| Model Number | S-15 |
| Type | Full Finger |
| Feature | waterproof |
| Gender | Universal |
| Material | POLYESTER, Nylon, Nylon+PU+Polyester+SBR |
| Brand Name | GIYO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Weight | approx 96g |
| Temperature | -5 to 10℃ |
| Feature 1 | Extended wrist |
| Feature 2 | Waterproof & Windpoof |
| Feature 3 | SBR Filling, Shock Absorbing |
| Feature 4 | Wear resistant and anti slip |
| Feature 5 | Touch Screen |
| Feature 6 | Towel cloth sweat wiping |
Instock
There are no reviews yet.