Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Model Number | NH19S005-T |
| Type | Full Finger |
| Feature | waterproof |
| Gender | Universal |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Anhui |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Brand Name | Naturehike |
| Name | GL05 Outdoor Touch Screen Rain-proof Warm Gloves |
| Weight | 50g (M) |
| Features | Windproof, Rainproof, Keep Warm, Touch Screen, Wear-resisting |
| Uses | Cycling / Travel / Running / Hiking… |
| Seasons | Spring, Autumn, Winter |
Instock
There are no reviews yet.