Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Type | Half Finger |
| Feature | Washable |
| Gender | WOMEN |
| Material | Nylon, LYCRA |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Pattern Type | Patchwork |
| Weight | 68g / pair |
Instock
There are no reviews yet.