Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 4 cm |
| Style | Casual, Casual |
| Breastfeeding function | No |
| Model Number | Kangaroo Safety Pocket T-Shirt |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Pattern Type | Solid |
| Collar | O-Neck |
| Material | COTTON, POLYESTER, Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer, Summer |
| Item Type | tops |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Department Name | Maternity |
| Tops Type | TEES |
| Size | S-M-L-XL-XXL-3XL-4XL-5XL |
| Color | Black Grey |
Instock
There are no reviews yet.