Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | D0JC7HH1004848 |
| Material | Silica gel |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 7-12m, 0-6m |
Instock
There are no reviews yet.