Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Size | 6 |
| Pattern | Washable |
| Pattern Type | |
| Features | Washable, Breathable, Super Absorbency, Stay Dry, waterproof, Ultra Soft |
| Quantity | 8888 |
| Model Number | 11cm |
| Material | Bmaboo+microfiber+waterproof PUL |
| Type | Nursing Pad |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.