Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | |
| Features | Washable, Breathable, Ultra Soft |
| Material | Bamboo Fiber |
| Brand Name | THINKTHENDO |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Type | Nursing Pad |
Instock
There are no reviews yet.