Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | A2UB7HH1005096 |
| Material | Silica gel |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m |
Instock
There are no reviews yet.