Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 10 cm |
| Material Feature | BPA Free |
| Model Number | YW-588 |
| Material | Silica gel |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Color | White |
| Noise | ≤45dB |
| Mode | 3 |
| Level | 12 |
| Battery | 1100mAh |
| Cup Capacity | 180ml |
| Endurance | 120Min |
Instock
There are no reviews yet.