Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Model Number | Manual Breast Pumps |
| Material | P.P., silicone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| feature 1 | BPA Free |
| feature 2 | Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| feature 3 | babies |
| feature 4 | Breast Pump Accessories |
| feature 5 | Manual Breast Pumps |
Instock
There are no reviews yet.