Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Milk storage bag |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Material | Silica gel, Food grade silicone |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 7-12m, 25-36m, 13-24m, 0-6m, 4-6y |
| Capacity | 150ml/250ml |
| Classification | Silicone Breast Milk Storage Bag |
Instock
There are no reviews yet.