Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Material | Silica gel |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.