Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.342 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 17 cm |
| Gender | Male |
| Model Number | TD1067 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 12+y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.