Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | 100% Cotton |
| Model Number | DD01 |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Name | Baby Training Pant |
| Size | Small, Medium, Large |
| Colors | 12 Colors |
| Outer Material | 100% Cotton |
| Inner Material | Microfiber terry with TPU |
Instock
There are no reviews yet.