Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.347 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | PD23-1803 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Colour | Red/Blue |
| Size | 23*16*19cm |
| Folding size | 12.5*15.5cm |
| Load capacity | 100kg |
Instock
There are no reviews yet.