Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.593 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male, Unisex |
| Model Number | GHB256, GHB256 |
| Material | BAMBOO, Plastic |
| Type | Potties, Potties |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Age Group | BABIES, BABIES |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 7-12y, 12+y |
| Pattern Type | Solid |
Instock
There are no reviews yet.