Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | PP, PP |
| Model Number | BP 0060 |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Product Name | Baby travel toilet |
Instock
There are no reviews yet.