Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Travel Toilet |
| Pattern Type | Geometric |
| Material | Plastic |
| Brand Name | tokolife |
| Age Group | BABIES |
| Type | Potties |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Name | Baby Portable Toilet |
| Usage | Training Seat Potty Ring |
| Function | Indoor & Outdoor Portable Toilet |
| Feature | Baby Portable Toilet |
Instock
There are no reviews yet.