Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | faux leather/PVC |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 7-12Y, 4-6y |
| Item Name | Potty Training Seat |
| Style A | PVC Soft Cushion |
| Style B | Faux Leather Soft Cushion |
| Features | Super Soft |
| Features1 | Lightweight |
| Features2 | Practical |
| Features3 | Comfortable |
| Features4 | Safe to use |
| Features5 | Ergonomics design |
| Features6 | Adjustable |
| Suitable | for home, household, bathroom |
Instock
There are no reviews yet.