Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male, Unisex |
| Model Number | Baby Travel Folding Potty, Baby Travel Folding Potty |
| Pattern Type | Animal, Animal |
| Material | BAMBOO, Plastic |
| Type | Potties, Potties |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Brand Name | RPXBGUCKARHG |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.