Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Install Style | Put on |
| Size | 41.6cm*38.5cm*2.5cm |
| Model Number | Toilet Seat Cushion |
| Brand Name | SHENGMEIYU |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Product category | Toilet cover |
| material | Cotton wool |
| Mode of use | Put on |
| Applicable season | Autumn and winter |
Instock
There are no reviews yet.