Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Department Name | Mother/Father/Kid |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Material | ModaL |
| Item Type | T-Shirts |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Gender | unisex |
| Style 1: | family matching clothes |
| For People: | mommy and me clothes |
| Description 1 | mom and daughter tshirt |
| Mom and daughter matching clothes | family look |
| Baby Girl Clothes | Family Set |
| Description 2 | Harajuku, Funny, Princess |
| color | white shirt |
| season | Summer 2022 |
Instock
There are no reviews yet.