Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Department Name | Mother/Father/Kid |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Pattern Type | |
| Material | POLYESTER |
| Item Type | sets |
| Brand Name | lioraitiin |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.