Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 16 cm |
| Barcode | No |
| Warning | keep away from fire and water. |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Animals | cats |
| Features | Battery Operated, SOFT, Stuffed, Sounding, interactive |
| Battery | LR41 |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Item Type | Electronic Pets |
| color | white |
| weight | 0.2kg |
| material | fur |
| feature | make a sound |
| keywords | cat plush, plush toy, cat toy |
| use | gift, ornament, decoration, toy |
Instock
There are no reviews yet.