Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.118 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CIQ |
| Item Volume | 300ml |
| Material | PP, Silicone and PP-TPE |
| Brand Name | macroupta |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
| Is there a handle | With handle |
| Caliber specifications | Standard caliber |
| The number of the goods | Babies learn to drink cups |
| Supplies category | Water cup/training cup |
| sippy cup | Water bottle |
| milk bottle | kids tableware |
| learning cup | kids cup |
Instock
There are no reviews yet.