Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flow Velocity | Variable Flow |
| Packaging | Combination of equipment |
| Handle | No |
| Model Number | Feeding Bottle |
| Capacity | 120ml |
| Mouth Size | General Caliber |
| Shape | Circle Nail Clip |
| Material Feature | BPA Free |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Type | Baby Bottle |
| Use1 | Baby Silicone Rice Cereal Bottle |
| Use2 | Newborn Cutlery Bottle |
| Use3 | Squeeze Spoon Feeder Feeding |
Instock
There are no reviews yet.