Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | 1pcs/pp bag |
| Specification | 23*9.5CM |
| Material | SILICONE |
| Model Number | TG68 |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.