Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | No |
| Model Number | Y328 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Certification | CIQ |
| Item Volume | Other |
| Material | PP, PC Silicon |
| Brand Name | dawndesslo |
| Age Group | BABIES |
| Type | Drinkware, Sippy Cup |
| Age Range | 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 480ml |
| Feature | Children's Cup |
| Model | Water Bottle |
Instock
There are no reviews yet.