Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Barcode | No |
| Certificate Number | — |
| CE | Certificate |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | Electronic Elephant Pets |
| Material | Plastic |
| Animals | Elephants |
| Battery | 3 * AA battery |
| Brand Name | KIDSJOY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Item Type | Electronic Pets |
Instock
There are no reviews yet.