Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Material | Silicone, Silicone |
| Model Number | PGJ1360 |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Baby Silicone Dustproof Pacifier Holder |
| Weight | 65g |
| Size | 21.3cm 7.2cm |
| Color | As picture as |
| Function | Portable Prevent dust |
| Logistics | Free shipping |
| Item 1 | Nipple Storage Box |
| Item 2 | Infant Portable Soother Container Box |
| Item 3 | Silicone Dustproof Pacifier Holder |
Instock
There are no reviews yet.