Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Material Feature | BPA Free, Latex Free, Phthalate Free, Nitrosamine Free, PVC Free |
| Pattern Type | Geometric |
| Model Number | baby pacifier |
| Size | pacifier, 48*32*3.4mm |
| Packaging | Single loaded |
| Material | silicone |
| Age | 0-6months |
| Brand Name | TYRY.HU |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Pacifier Holder |
| Wholesale | accept |
| dropshipping | accept |
Instock
There are no reviews yet.