Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Material Feature | Nitrosamine Free, BPA Free, Phthalate Free, Latex Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | S017B |
| Size | 25mm |
| Packaging | Combination of equipment |
| Material | Plastic |
| Age | > 4 months |
| Brand Name | SUTOYUEN |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Color | 11 Colors |
Instock
There are no reviews yet.