Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | Yes |
| Model Number | None |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CE |
| Item Volume | 180ml |
| Material | Silicone |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.