Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Patchwork |
| Model Number | QL17850 |
| Packaging | Combination of equipment |
| Material | wooden |
| Age | > 4 months |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.