Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Waterproof and insulated baby bottle bag |
| Capacity | / |
| caliber | General Caliber |
| Brand Name | ROSWHEEL |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | 0-6m |
| Material: | Nylon |
| Size: | approx 22x17x9cm/8.66×6.69×3.54 inches |
| Color: | Black/Navy/Floral on Black/for Grey |
Instock
There are no reviews yet.