Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Animal |
| Model Number | Cute Plush Feeding Bottles Bag |
| Capacity | 250ml |
| Material | plush |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
Instock
There are no reviews yet.