Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Silicone |
| Model Number | Baby Bottle Sealing Disk |
| Brand Name | OOTDTY |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| Color: | White |
| Quantity | : 1 Pc |
Instock
There are no reviews yet.