Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | CAR |
| Capacity | 30ml |
| Material | cloth+cotton+tinfoil |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| feature1 | Milk Bottle Bag |
| feature2 | Milk Bottle Pouch |
| feature3 | Feeding Bottle Bag |
| feature4 | Feeding Bottle Pouch |
| feature5 | Baby Milk Bottle Bag |
Instock
There are no reviews yet.