Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | Yes, Portable handle |
| Model Number | Whale learning cup |
| Pattern Type | Animal |
| Item Volume | 220ml |
| Material | Composite Material, Imported Tritan material |
| Age Range | MATERNITY, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
| Item name | Whale learning cup |
| Style | Children Learn Feeding |
| Gift | Children gift/Christmas gifts |
| Feature | Outdoor Portable Cup with Straws Cartoon Infant Learn Feeding Water Bottle Milk bottle |
| Name | Straw Juice Drinking Milk bottle |
| Straw | Fun surround straw |
| Design | Interesting spray design |
Instock
There are no reviews yet.