Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Model Number | 299549 |
| Pattern Type | Solid |
| Material Feature | Nitrosamine Free |
| Pattern | Three-lattice |
| Material | PP |
| Age Group | BABIES |
| Type | Storage Boxes & Bins |
| Use | Food |
| Age Range | 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| BPA | NO |
| Temperature Resistance | 120 |
| Size | 9.3cm x 8.8cm – 3.66inch x 3.46inch |
Instock
There are no reviews yet.