Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.313 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | BPA Free |
| Model Number | MY-376 |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.