Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Animal |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | 445 |
| Material | Silicone |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.