Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | / |
| Size | / |
| Packaging | Single loaded |
| Material | silicone, Silicone |
| Age | > 0 months |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Pattern | Cat/Pig/rabbit/geometry |
| Support | Wholesale/retail |
| For | Baby clothes/strollers/cribs |
Instock
There are no reviews yet.