Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Classification | Service Plate/Tray |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CE / EU, CIQ, EEC, LFGB, SGS |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | 3 |
| Material | Wood |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| Item | baby cartoon wooden plate |
| size | see the picture |
| weight | about 140-170g |
| shape | frog/bear/panda/rabbit/cat/love… |
| Accept | Drop shipping/Wholesale |
| use1 | Baby feeding silicone dinner plate |
| use2 | Baby learning feeding Tableware |
Instock
There are no reviews yet.